Maximálny priestor a bezpečie pre vaše dáta

Zálohujte súbory na Ulož.to Disk a získajte neobmedzený prístup k svojim dátam kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Súbory sú bezpečne uložené a chránené proti strate alebo poškodeniu.

Získať Disk zadarmo

Zdieľajte jednoducho a bezpečne

Dáta sú zabezpečené end-to-end šifrovaním, takže ani my nevieme čo v nich je.

Poslať súbory

Dostatok priestoru

S plánmi až do veľkosti 200 TB budete mať vždy dostatok miesta na všetky vaše dáta. Ulož.to Disk ponúka aj plán FREE, ktorý je zadarmo a uložiť môžete až 50 GB súborov.

Získať Disk

Bezpečnosť dát

Vaše súbory sú uložené na našich zabezpečených serveroch a sú chránené pred stratou alebo poškodením. Služba používa najmodernejšie technológie, ktoré vaše súbory vždy chránia pred neoprávneným prístupom.

Získať Disk

Moderné aplikácie

Majte svoje súbory vždy po ruke. Vďaka našim aplikáciám môžete súbory nahrávať alebo sťahovať z ľubovoľného zariadenia s pripojením k internetu a vďaka automatickému zálohovaniu aplikácie Ulož.to Disk pre Windows, sú vaše lokálne súbory automaticky kopírované do cloudu.

Inštalovať aplikácie

Vyberte si svoj plán

Pre začiatok môžete vyskúšať FREE plán, ktorý ponúka 50 GB priestoru zadarmo a následne upgradovať na vyššie plány podľa vašich potrieb. Všetky plány ponúkame v mesačnej i ročnej variante predplatného. Nákup ročného predplatného je vždy výhodnejší.

Free
50 GB
Zadarmo
Premium
10 TB
6 € / mesiac
Max
50 TB
15 € / mesiac
Ultra
100 TB
30 € / mesiac
Ultimate
200 TB
50 € / mesiac